Výměna oken, dveří a vstupních portálů

Mezi práce, které jsou zpravidla prováděny v rámci celkové rekonstrukce domu, patří výměna oken, dveří a vstupních portálů. Jejich celkový stav v bytových či panelových domech často nevyhovuje. Na vině může být použitý materiál, špatné stavební provedení nebo zanedbaná údržba.

Proč provést výměnu oken a dveří?

Důvodů pro výměnu oken a dveří je mnoho, zejména se jedná o zlepšení funkčnosti, estetičnosti, zamezení úniku tepla či hlučnosti pronikající z okolí. Při výměně oken se vždy doporučuje i zateplení fasády, aby se zamezilo tvorbě tepelných mostů, proto je výhodné rekonstruovat dům jako celek, přičemž jednou z částí bude právě výměna oken, dveří a vstupních portálů.

Vstupní portály – ušetřete nejen za teplo

Vstupní portály tvoří nejen jeden z hlavních estetických prvků budovy, ale slouží také jako bezpečnostní hranice mezi exteriérem a interiérem. Kvalitní vstupní dveře dokáží nejen ušetřit spoustu energie za vytápění, ale i při zodpovědném chování uživatelů mnohem lépe ochránit jejich majetek, než většina stávajících portálů.

V rámci výměny oken, dveří a vstupních portálů spolupracujeme jen s renomovanými výrobci a dodavateli, kteří jsou zárukou osvědčené kvality a disponují odbornými zkušenostmi.

Výměna oken a vchodových portálů při rekonstrukci domu

Při rekonstrukcích všech typů domů je vhodné a ekonomické vyměňovat stará okna za nová, moderní a to platí také pro dveře a vstupní portály. Tyto výměny by se měly provádět nejen z estetických důvodů, ale také z ekonomických, protože díky novým oknům a dveřím můžete výrazně snížit náklady na vytápění bytů a společných prostor v domech. V případě Vašeho zájmu o více informací o výměně oken či vchodových portálů nás neváhejte kontaktovat a společně můžeme najít to správné a nejlepší řešení přímo pro Vás.

Co pro Vás můžeme udělat?

Vyplňte náš krátký formulář, a my se Vám ozveme nazpět s navrhovaným postupem a předběžnou kalkulací.