Půdní vestavby a nástavby

Proč zvolit půdní vestavbu či nástavbu? Důvod je jednoduchý. Výstavbou bytů na stávajících bytových domech získá zákazník nový byt v atraktivní lokalitě s možností vybudovat ho téměř s neomezenými dispozicemi díky námi používanému stavebnímu systému. Další výhodou je okamžité užívání již zavedené infrastruktury.

Půdní vestavby

Při realizaci půdních vestaveb provádíme převážně montáže sádrokartonových konstrukcí renomovaných firem, kterými jsou pravidelně vyškolováni naši pracovníci. Zároveň s realizací půdní vestavby provádíme zateplení půdních prostor, opravy či výměny krovů, montáž střešních oken a kontrolu či opravu střešní krytiny.

Střešní nástavby

Střešní nástavby patří mezi možné způsoby, jak efektivně proměnit nevyužitou rovnou plochu střech a tím vytvořit nové obytné prostory i příjemnější a estetičtější prostředí. Zároveň jde o vhodný způsob, jak minimalizovat náklady na údržbu a opravy ploché střechy a zlepšit její tepelně-izolační vlastnosti. Jedná se většinou o panelové domy, ale nástavba se dá realizovat i na veřejných budovách, včetně nemocnic, škol atd.

Vyřešíme problémy se zatékající střechou – variabilní konstrukční systém

Při použití variabilního konstrukčního systému se doba výstavby významně zkracuje, což je velkou výhodou zejména v jejím počátku. Systém lze úspěšně aplikovat na všechny ploché střechy, zejména je vhodný na všechny typy panelových domů, které se vybudováním nástavby vyhnou problémům se zatékající plochou střechou, získají zdarma zateplení stávající, z energetického hlediska většinou nevyhovující střechy, a další výhody plynoucí ze zvýšení počtu nájemníků v domě (snížení poměrných nákladů na provoz domu, zvýšení částky plynoucí do „fondu oprav“ atp.)

Co pro Vás můžeme udělat?

Vyplňte náš krátký formulář, a my se Vám ozveme nazpět s navrhovaným postupem a předběžnou kalkulací.