Rekonstrukce interiéru

Vnitřní prostory objektu jsou nejvíce zatěžované částí domu. Chodby, schodiště, výtahy slouží k přístupu do jednotlivých bytů, kamery, hasící přístroje, rozvody vody a elektroinstalace zajišťují plynulý a bezpečný provoz. Je velmi důležité, aby každý majitel objektu dbal na to, aby tyto prostory byly opravené, funkční a vypadaly pěkně.

Kompletní rekonstrukce domu

Pokud mluvíme o kompletní rekonstrukci panelových domů nebo bytových domů, je třeba si uvědomit, že naše rekonstrukce nekončí opravou střechy, výměnou oken či zateplování budov. Interiéry jsou nedílnou součástí domu a obyvatelé, kteří zde žijí, je využívají každý den. Rekonstrukce interiéru je tedy jedním z dalších a neméně důležitých kroků v rámci komplexní revitalizace panelového a bytového domu.

Co vše se dá zahrnout do oprav vnitřních prostor?

V rámci obnovy společných prostor doporučujeme provést rekonstrukci vstupních portálů, včetně zvonků a schránek. Vstupní portály slouží především jako bezpečnostní hranice vymezující soukromí majitelů domu a bytů. Zvonková tabla umožní spolubydlícím snáze komunikovat s příchozími a zajistí tak bezpečnost a nevniknutí cizí osoby do objektu. Listovní schránky dokreslují vstupní část domu a zajišťují tak vetší soukromí jednotlivých bytů domu.

Neméně důležitá je i oprava schodiště a vnitřního zábradlí. Stejně tak jako rekonstrukce nebo instalace nového výtahu. Jedná se o prvky interiéru, které patří k mechanicky nejvíce opotřebovávaným. Jejich kvalitně zpracovaná oprava výrazně prodlouží životnost, napomůže bezpečnosti a velmi zpříjemní pohyb v rámcí společných prostor. Výmalba též zpříjemní pohyb a zároveň zamezí opadávání omítky

Co pro Vás můžeme udělat?

Vyplňte náš krátký formulář, a my se Vám ozveme nazpět s navrhovaným postupem a předběžnou kalkulací.