Rekonstrukce panel. a bytových domů

Společnost BELSTAV se již od počátku svého vzniku specializuje na kompletní rekonstrukce panelových domů a samozřejmě i domů bytových. Během svého dlouholetého působení zrealizovala stovky kompletních rekonstrukcí panelových domů, přičemž za jejich kvalitním provedením vždy stojí tým odborníků.

Naši pracovníci jsou školení specialisté jak na přípravné práce, tak na samotné provádění prací – zateplení fasád a celkové zateplování domů a odborné vedení celého průběhu zakázky. Společnost si klade důraz především na zkušenost svých odborníků, na jejich týmovou spolupráci se společným cílem kvalitně provedeného díla. Také proto je právě slovní spojení STAVÍME NA ZKUŠENOSTECH základním ideovým pilířem společnosti.

Rekonstrukce panelových domů, zateplení fasád, zateplování budov

Především je nutné provést stavební průzkum, který určí rozsah oprav a jejich pořadí. Samotná rekonstrukce panelových domů pak spočívá v kompletním provedení sanačních opatření obvodového pláště (zateplení, výměna oken a dveří), rekonstrukci střešního pláště, lodžií a balkonů a dále pak také v obnově společných prostor objektu, výměně rozvodů SV, TUV a elektroinstalací.

Co získáte rekonstrukcí Vašeho domu?

Prvním a nejdůležitějším pozitivem pro rekonstrukce panelových domů a bytových domů je dosažení výrazné úspory nákladů za vytápění a údržbu, přičemž tak můžete při dnes rostoucích cenách energií snížit náklady až na polovinu. Odstraníte nedostatky statického charakteru, zabezpečíte lepší ochranu obvodového pláště před nepříznivými vnějšími vlivy a omezíte nepříjemnou hlučnost okolí. Prodloužíte tak životnost Vašeho domu a zvýšíte jak celkovou hodnotu domu, tak i jednotlivých bytových jednotek a pohodlí bydlení. Ve vztahu k širšímu okolí zlepšíte celkový vzhled Vašeho domu.

V rámci dlouholetého působení společnosti v oblasti kompletních rekonstrukce panelových a bytových domů standardně zajišťujeme:

Reference rekonstrukcí

Ukázky naší práce, a to nejen rekonstrukce panelových domů, naleznete v našich referencích – zde jsou v galeriích ke shlédnutí rekonstrukce panelových domů, ať už kompletních nebo zateplení fasád panelových domů.

Co pro Vás můžeme udělat?

Vyplňte náš krátký formulář, a my se Vám ozveme nazpět s navrhovaným postupem a předběžnou kalkulací.