Zateplování budov

V současné době velice využívaná metoda, protože v dřívější době byly domy stavěny s nedostatečnými izolacemi a v dnešní době se velké množství budov zatepluje, či rekonstruuje. Zateplování budov je velice důležité pro dobrou ekonomiku domu (úspory za energie). Zateplování budov je dobré řešení na každý dům, ale i byt, protože současné rostoucí ceny energií jsou pro velkou část populace nepřijatelné.

Zateplování budov je využíváno často bytovými družstvy, nebo společenstvy vlastníků jednotek. Kvalitní a cenově dostupné zateplování budov nabízíme již od roku 1993 a stavíme na opravdových zkušenostech. Díky zateplování budov můžete ušetřit až 40 % ročních nákladů na energie a to může pro panelový dům znamenat statisícové úspory ročně. Proč je důležité zateplování budov?

Co všechno zateplujeme?

Společnost BELSTAV je na českém trhu již řadu let a má mnoho zkušeností v oblasti zateplování budov a zateplování domů. Zateplování budov je složitý proces a jsou v něm zahrnuty tyto úkony:

Zateplování budov = ušetříte za energie a zmodernizujete vzhled domu

Díky dobře zateplené fasádě domu můžete výrazně ušetřit za plyn i elektřinu. V dnešní době, kdy se ceny energií zvyšují každým dnem, stále více bytových, či panelových domů využívá možnost zateplování budovy. Díky zateplení fasády Váš dům dostane také nový, moderní vzhled. V minulosti se obzvláště u panelových domů využívaly šedé omítky, které jsou po pár letech poněkud ponuré a díky moderním barvám a trendům v zateplování budov se moderní barevné omítky velice dobře uchytily a čím dál více bytových, nebo panelových domů je využívá. Jaké úspory nám může přinést zateplování budov?

Výměna oken

Při zateplování budov se často mění také starší typy dřevěných oken za nová plastová okna, nebo eurookna, to vždy podle rozpočtu na dané zateplovací práce. Díky novým oknům se také výrazně můžou snížit náklady na topení v bytě, či domě. Plastová okna mají ideální těsnící účinek a tak teplo zbytečně neuniká z domova ven. Zajímá Vás, jak vypadá efektivní zateplení budov?