Zábradlí je součást domu

V každém domě je více míst, kde je dobré mít zábradlí, o to nejen kvůli pohodlí, ale také kvůli ochraně proti obrázek. A při dnešních materiálových a technologických možnostech je kvalitní zábradlí krásným designovým doplňkem. Ať už je zábradlí umístěno v interiéru nebo někde venku, vždy se může vyrobit tak, aby dokonale ladilo s okolím.

Nerezové zábradlí

V interiérech je nejčastěji používané nerezové zábradlí. Tento druh zábradlí nabízí nesčetné množství variant při navrhování a výrobě. Pokud se rozhodnete pro materiálové kombinace u nerezového zábradlí, vaší fantazii nebude nic stát v cestě.

Běžné jsou kombinace nerezového zábradlí se sklem, velice elegantně působí přidání dřevěných madel na horní část nerezového zábradlí. Velice čistě a moderně působí kombinace subtilního zábradlí s různě tonovaným sklem.

Další druhy zábradlí

Jsou to hlavně balkony a terasy, které je vhodné osadit vhodným zábradlím. Tyto vnější prostory jsou obrázek umístěny ve větších výškách a zábradlí zabrání pádu nebo nekontrolovanému pohybu. Zajímavé bývá umístění zábradlí u francouzského okna. Tento typ zábradlí je montován přímo na fasádu domu, kde tvoří jakousi poloviční zábranu proti vypadnutí. Pokud se zábradlí u francouzského okna skloubí s ostatními designovými prvky na fasádě domu, vytvoří dokonalou harmonii.

Navrhování vhodného zábradlí do interiéru vašeho domy byste měli věnovat dostatek času a pozornosti. Při vhodném skloubení funkčnosti a designu dostane váš interiér zcela jiný rozměr.

Ať vám vaše nové nerezové zábradlí dlouho a dobře slouží.