Profesionální úklidové vozíky

Úklidové vozíky jsou určeny především pro ruční úklid podlahových povrchů všech typů a to pomocí profesionálních mo­pů.

Pro kvalitní úklid je potřeba profesionální vybavení

Úklidové vozíky vyrábí ve světě mnoho firem a konstrukčně se liší především použitým materiálem. Společnost Satter Clean 2000, s.r.o. nabízí profesionální úklidové vozíky a další úklidové pomůcky anglické firmy SCOT YOUNG RESEARCH (SYR) v různém barevném provedení dle systému barevného kódování. Úklidové vozíky firmy SYR jsou nejen kvalitní a odolné, ale také šetří čas, redukují námahu úklidového pracovníka, šetří vodu a životní prostředí.

Inovativní vozíky SYR

Ergonomický systém úklidových vozíků SYR využívá nejnovějších poznatků ze světa malé úklidové techniky. Novým, dokonalejším tvarem úklidového vozíku a ždímače bylo dosaženo toho, že s minimální námahou docílíte maximální čistoty.

profesionální úklidové vozíky SYR

Úklidové vozíky firmy SYR oddělují mop a čistou vodu od špinavé vody a kalu. Nečistoty a mastné částice jsou zachyceny v lapači usazenin, což je ve skutečnosti filtr umístěný zhruba ve dvoutřetinové výšce kbelíku. Těžší částice jsou zachyceny ve spodní třetině kbelíku. Usazeniny se nemohou uvolnit do prostoru nad filtrem. Mop se dostane pouze do prostoru s čistší vodou v horní části kbelíku.

Profesionální úklidové vozíky

Ždímač mopů má dlouhou rukojeť a pákový systém s ozubením, jímž docílíme odstranění většího množství znečištěné tekutiny, než je běžné jinými ždímacími metodami.

Patentovaný způsob usazení ždímače mopů umožňuje jeho zapadnutí v kbelíku tak, že při jeho používání tlak je rovnoměrně přenášen na všechna čtyři kolečka. Otočná kolečka zajišťují snadný pohyb úklidových vozíků při práci.

Náš tip – úklidové vozíky řady LTS

Hlavní výhody úklidových vozíků LTS: