Profesionální úklid budov

Proč by měli úklidové firmy mít moderní vybavení?

obrázek

V dnešní době úklidové firmy mají pevnou pozici na trhu služeb. Jsou to firmy, které nabízí úklid budov a venkovních prostor na profesionální úrovni. A proto by měli mít ve svém vybavení moderní a efektivní úklidovou techniku, pomůcky pro úklid a čisticí prostředky. Pracovníci úklidových firem by se měli umět poradit s čištěním všech druhů povrchů: od mytí podlah, stěn, oken, nábytku přes čištění koberců a čalounění, základní čištění a leštění choulostivých povrchů až po mytí fasád a úklid venkovních prostor. Se všemi těmito úkony si poradí výrobky KÄRCHER.

Proč si vybrat KÄRCHER?

Výrobky KÄRCHER doporučujeme z více důvodů. Především proto, že tato firma působí na trhu úklidové a čisticí techniky již více než 75 let. Za dobu své působnosti firma KÄRCHER vyvinula celou řadu inovačních řešení a zaslouženě obsadila vedoucí pozici na trhu.

Technika a jiné výrobky KÄRCHER mají nejvyšší možnou kvalitu, díky přísné kontrole a testování než se dostane ke spotřebitelům. Čisticí stroje KÄRCHER jsou spolehlivé, mají dlouhou životnost, propracovanou funkčnost a v neposlední řadě jsou velmi jednoduché v obsluze. Zaručuje dlouhodobou použitelnost bez nutnosti servisních oprav. Dovolují efektivní práci, šetři čas a námahu.

Při výběru výrobků KÄRCHER pro vybavení své úklidové firmy získáte spolehlivého a silného partnera pro svůj business.

Přehled úklidové a čisticí techniky pro profesionální použití

KÄRCHER pro domácnost

obrázek

Firma KÄRCHER také nabízí ucelenou řadu kvalitních výrobků i pro použití v domácnosti, které si poradí s nečistoty doma, na zahradě, v dílně i garáži. Ten kdo miluje auta, bude milovat i vysokotlaké čističe KÄRCHER. Parní čističe odstraňují i pevně ulpívající nečistoty a to pomoci přirozené páry bez použití chemických prostředků. S inovativní aku stěrkou KÄRCHER na sklo se mytí oken a jiných lesklých povrchů stane hračkou.

Profesionální systémy z nově vyvinuté generace čerpadel KÄRCHER pro zavlažování, odčerpávání a zásobování domácností vodou splňují nejvyšší nároky na kvalitu a výkon. KÄRCHER nabízí celou řadu rafinovaných a vzájemně přizpůsobených řešení pro zavlažování zahrady a zásobování domácnosti vodou z alternativních zdrojů.

Tohle je jen stručný seznam všech výrobků, které firma KÄRCHER nabízí svým zákazníkům.

Více na www.satter.cz