Obnovujeme pro vás historii

Jak již víte z našich stránek, rekonstrukce historických fasád vyžaduje víc než jen dobrou vůli a nezvládne ji realizovat jen tak někdo. Opravy historických fasád na architektonických památkách vyžadují spolupráci s památkovým ústavem a jejich realizace putuje do rukou zkušených odborníků. Podívejte se, kterým památkám jsme pomáhali vrátit jejich zašlou slávu:

Aquaforum ve Františkových lázních

Budova moderního aquaparku tvoří jednu z nových hlavních dominant města Františkovy lázně. Stavbu v duchu antických sloupových chrámů jsme zateplovali a dostala od nás i novou fasádu. Na fotky se můžete podívat v sekci realizace.

Rezidence Americká park

Unikátní projekt v historické části Královských vinohrad byl v roce 2003 dokonce oceněn jako nejlepší rezidenční projekt roku. U luxusního sídla jsme realizovali kompletní zateplení a položili jsme také dlažbu a obklady.

Löwitův mlýn

Stavbě, ležící poblíž Českých loděnic se původně říkalo také Velký mlýn. Její původ se datuje až někam do poloviny 18. století, jde tedy skutečně o historický poklad. My jsme jej pomáhali obnovit poté, co jej v roce 2002 poškodily velké povodně – konkrétně od nás mlýn dostal novou fasádu.

Samozřejmě to není zdaleka všechno – svou ruku k dílu jsme přiložili na mnoha dalších domech v samotném centru Prahy i dalších lokalitách.