Zateplení fasád

Specializujeme se na kontaktní zateplovací systémy a provětrávané fasády. Provádíme zateplení fasád na všech typech staveb od panelových domů, přes bytové domy až po novostavby. V moderní době jde technologie zateplování budov neustále vpřed, a proto se fasádní omítky dělají z čím dál lepších materiálů, které splňují vyšší a vyšší technologické nároky stavařů i uživatelů. Abychom dosáhli vysoké kvality, spolupracujeme výhradně s dodavateli materiálu renomovaných výrobců, a proto můžeme vždy poradit nejvhodnější materiál dle nároků, jaké na něj klient bude klást. Zateplování fasády panelových domů

K primárním funkcím fasády patří především ochrana před všemi vnějšími vlivy (vlhkostí, deštěm, slunečním zářením, větrem ad.), zabránění vniku vody do objektu a distribuce vlhkosti z objektu.

Zateplení fasád se týká všech budov…

Zateplování budov se týká jak nově postavených budov, tak starších zástaveb – panelové, bytové, administrativní či historické budovy, a přináší jejich obyvatelům hned několik pozitiv. Jako hlavní pozitivní vlastnost zateplování budov je výrazné snížení nákladů za energie a vytápění. Druhá podstatná výhoda je viditelný moderní vzhled fasády domu či budovy. Nemluvě o snížení rizika vzniku vlhkých zdí, plísní, prodloužení životnosti fasády a zvýšení hodnoty budovy na realitním trhu. Věděli jste například, že správně zateplená budova má daleko lepší a větší akustickou bariéru a lépe odolá povětrnostním podmínkám a vlivům, jako je mráz, déšť či tropická horka?

Proč zateplování budov?

7 důvodů, proč provést zateplení fasád, ať již u panelového domu, bytového domu nebo u novostaveb. K hlavním důvodům, proč do zateplení fasád investovat, patří zejména:

Zateplení fasád a další činnosti

Při zateplování fasády je dobré provést také současnou výměnu či rekonstrukci oken, vstupních portálů, dveří, izolaci střechy. Proč? Protože všemi těmito otvory Vám může unikat teplo a tím pádem se zvyšují náklady za vytápění. Myslete při zateplování fasád také na tyto úkony. Jedině dokonale těsnící okna, dveře a další prostory zajistí spolu se zateplenou fasádou kýžený efekt.

Při zateplování fasády kontaktujte specializovanou stavební firmu. Obraťte se na odborníky – obraťte se na nás!

Zateplení fasád od BELSTAV CZ

Společnost BELSTAV CZ s.r.o. přes 20 let zatepluje všechny druhy a typy fasád a vše jen tím nejlepším způsobem a za pomoci profesionálních materiálů. V případě, že budete potřebovat zateplovat i Vaší fasádu, nebo budete potřebovat pomoci či poradit, tak nás neváhejte kontaktovat, nebo nám můžete poslat nezávaznou poptávku pomocí poptávkového formuláře v pravé horní části našeho webu.

Společnost BELSTAV CZ je zařazena do programu Zelená úsporám.

Poptávkový formulář
Služby
Vybrané reference

Přečtěte si zajímavosti z oboru stavebnictví a zateplování.

Poptávkový formulář
 

cforms contact form by delicious:days