Pozemní stavby na klíč

Společnost BELSTAV CZ, s.r.o. působí také jako generální dodavatel v oblasti kompletní výstavby pozemních staveb případně jejich kompletních rekonstrukcí.

Tyto stavby provádí formou staveb na klíč, tedy od zajištění prvotní studie a projektového ztvárnění investičního záměru přes prováděcí projekty, architektonické návrhy interiérů a exteriérů, zajišťování územních rozhodnutí pro stavební povolení a zabezpečení koordinačních činností, až po hrubou stavbu, střešní konstrukci a dokončovací práce interiérové i exteriérové, včetně architektonického ztvárnění a provedení zahrad a bazénů.

Služby v oblasti výstavby a rekonstrukce pozemních staveb, které společnost BELSTAV CZ, s.r.o. nabízí lze rozdělit podle jednotlivých druhů pozemních staveb:

stavby pro bydlení, např. obytné domy (rodinné domy, bytové domy…), stavby pro individuální rekreaci (chaty, rekreační domy…)
občanské stavby, např. stavby pro zdravotní a sociální péči (nemocnice, domy s pečovatelskou službou…), školské stavby (školy, mateřské školy…), stavby pro služby a obchod (obchodní domy, restaurace…), stavby pro dočasné ubytování (hotely, penziony, ubytovny…), administrativní budovy
průmyslové a zemědělské stavby, např. výrobní haly, vícepodlažní výrobní budovy, skladovací objekty…

Základním cílem společnosti BELSTAV CZ, s.r.o. v oblasti projektování a realizace pozemních staveb je vytvoření kvalitního prostředí pro účel, pro který je daný objekt navrhován, přičemž kvalita musí být zajištěna po dobu celé předpokládané životnosti objektu. Znamená to vytvoření provozně promyšlené a estetické architektonické formy objektu, která bude splňovat veškeré požadavky na vnitřní prostředí, urbanistické a ekologické požadavky vzhledem k okolí objektu a to v souladu s požadavky a představami investora. V případě zájmu o realizaci pozemní stavby nás kontaktujte.

Poptávkový formulář
Služby
Vybrané reference

Přečtěte si zajímavosti z oboru stavebnictví a zateplování.

Poptávkový formulář
 

cforms contact form by delicious:days