Výměna vjezdové brány a dodání elektrického pohonu

Většina starších bran patří k otočným křídlovým, s nimiž většinou manipulujeme ručně. Křídlová brána pro své otevření vyžaduje mnoho místa. Pokud máme na pozemku před a za branou málo místa, je příhodné zvolit výměnu za posuvnou vjezdovou bránu. Ta je náročná na prostor na boční straně vjezdu a navíc v některých případech přejíždíme automobilem přes kolejnici, po které se brána posouvá.

Výběr vhodné vjezdové brány

Křídlová vjezdová brána Vjezdové brány posuvné se hodí tam, kde by byl problém s otevíráním klasických křídlových vrat, např. pozemek se stoupajícím příjezdem, kde terén nedovolí otočení křídla brány. Vjezdová brána pojezdová jezdí bočně na kolečkách po kolejnici instalované do předem připraveného betonového základu.

Posuvná samonosná brána je nosnou konstrukcí a pohonem vynesena mimo vlastní průjezd. Nejezdí po kolejnici na zemi, ale je vedena nad zemí. Nevyžaduje tedy podpůrná kolečka, vodicí profil, ani rovný terén. Oproti nesporným výhodám samonosných bran jsou i křídlové brány stále žádané pro svou bezhlučnost během otevírání, nízkou pořizovací cenu a snadnou údržbu. Firma Kovovýroba Peter provádí výrobu vjezdových bran ve všech verzích, a proto vám pomůže i s vhodným výběrem.

Pohony pro vjezdové brány

Pohon samonosné brányU pohonu pro vjezdovou bránu je důležitý plynulý chod a celková odolnost proti povětrnostním vlivům a mechanickému opotřebení. Kovovýroba Peter nabízí pohony především od renomované značky Hormann a provádí montáž i spuštění a to jak pro posuvné brány tak i křídlové. V případě brány posuvné vybíráme podle sklonu pozemku, např. je-li sklon z kopce, zvolíme silnější motor. Pohony na brány křídlové vyžadují silnější motor v případě, že je křídlo dlouhé a např. na větrném prostranství bude při manipulaci klást větší odpor.

Poptávkový formulář
Služby
Vybrané reference

Přečtěte si zajímavosti z oboru stavebnictví a zateplování.

Poptávkový formulář
 

cforms contact form by delicious:days