Sejfy, trezory a jiní strážci klidu

obrázek je nejen kariérní breakthrough zlatého českého hrdla šedesátých let, ale poslední dobou kupodivu i nedostatkové zboží. Tedy pokud si chcete bezpečí věcí a klid duše pronajmout u nějaké úschovny nebo banky. Čím dál víc lidí už ale ani kamenné zdi bankovního sklepení neuspokojí a trezory si pořizují do svých domovů. Ze zdi na mě…

Kam umístit trezor?

Pronájem bezpečnostní schránky přijde ročně na sumičku řádově mezi tisíci a desetitisíci korun. Domácí trezor se dá pořídit i za méně. Pokud nemáte doma zrovna zlatou cihličku (mimochodem cena zlata se pohybuje kolem osmi set korun za gram, což je ve srovnání s rokem 2011 a víc než dvanácti stovkami cena přinejmenším lákavá ;), je otázka, jestli nemít dokumenty a šperky radši pod dohledem v domácím trezoru.

Co tam?

Ten pocit může být docela návykový. No vážně. Granátový náhrdelník po babičce, rodný list a polovina rozepsané knížky jsou pod zámkem. Ještě zbraň. A taky zakládací listiny k firmě. A vybrané peníze a… A ještě bude potřeba vymyslet systém, nebo trezor zvětšit.

Kdybych jel na ostrov a mohl si vzít jen tři věci…

Á propos, zbraně!

Máte doma zbraň s dítětem? A spíš Barta Simpsona než Káju Maříka? Banky zbraně většinou ani nepřijmou. Nevymýšlejte. Dnes jsme už tak daleko, že máme i speciální trezory na zbraně. Ten pokrok, kde se to…

Speciální trezory

Ještě jedna běžnost může mít při své velikosti cenu zlaté cihly. I několika. Správně, data. HDD nebo paměťovku je možné schovat i do klasického sejfu. Poměrně elegantní řešení ale může představovat trezor na PC data. Výhodou je odolnost těm vlivům, které datové nosiče rády nemají. Třeba magnetům.

Bezpečnostních udělátek je samozřejmě celá řada druhů. Namátkou trezory na klíče, na dokumenty, na hotovost, do zdi nebo do nábytku. Dobré je také myslet na služby kolem. Zabudování menšího trezoru do zdi může být i pro kutila větší problém.

Více informací ohledně zabezpečení Vašeho majetku naleznete na eTrezory.cz

Poptávkový formulář
Služby
Vybrané reference

Přečtěte si zajímavosti z oboru stavebnictví a zateplování.

Poptávkový formulář
 

cforms contact form by delicious:days