Poříďte si nová garážová vrata

Garážová vrata Eurowin

Doby, kdy byla automaticky ovládaná garážová vrata výsadou bohatších spoluobčanů jsou dávno za námi. Dnes si může garážová vrata na dálkové ovládání pořídit každý. Mezi nejoblíbenější typy vrat patří již léta sekční vrata. Jsou vkusná, praktická, zateplená, vhodná jak do novostaveb, tak pro rekonstrukce. Mají velice širokou paletu variant a dopňků, což je dané tím, že lze dohromady kombinovat barvy, dekory, velikosti, volitelné prvky, jako jsou vestavěná garážová okna, nebo dveře. Můžete si také vybrat rolovací vrata vhodná pro některé aplikace a různé typy křídlových garážových vrat. Pojďme se na jednotlivé typy podívat trochu více zblízka.

Sekční vrata

Sekční vrata

Jsou komfortní a mají mnoho výhod, jako je například možnost instalace vstupních dveří jako jedné ze sekcí, nebo sady oken. Je jistě dobré, pokud se s nimi počítá již v návrhu stavby, nebo rekonstrukce, poněvadž box se sekcemi je poněkud objemnější a je na něj potřeba vytvořit prostor. Pokud toto neuděláte, může se stát, že bude nutné nasadit buďto jiný typ vrat, nebo se garážová vrata nainstalují s určitými omezeními a to by byla škoda. Nejčastějším problémem bývá výška stavebního otvoru, nebo délka garáže, která limituje umístění boxu dovnitř garážového prostoru. Více informací o sekčních vratech naleznetena stánce sekční vrata.

Rolovací vrata

Rolovací vrata jsou dnes druhými nejoblíbenějšími vraty, ale proti sekčním vratům mají přece jen některé nevýhody a nejsou tak komfortní. Asi hlavní nevýhodou mimo nižšího estetického efektu je nepřerušený tepelný most, a tedy horší izolace vrat. Záleží na tom, jestli je tepelný komfort garáže pro Vás důležitý. Pokud máte nad garáží obytné prostory, může nevytopená garáž vespod způsobovat studenou podlahu a zvyšovat náklady na vytápění. Rolovací garážová vrata mají hlavní výhodu v možnosti umístění boxu s lamelami i před, tedy na fasádě, nebo přímo ve stavebním prostoru.

Další typy garážových vrat Eurowin

Pokud nemáte k moderním typům vrat důvěru, nabízíme Vám klasická jednokřídlá, nebo dvoukřídlá garážová vrata. Všechny dostupné varianty a typy vrat naleznete na webu firmy Eurowin. Proč zvolit dodávku právě od naší firmy? Máme bohatou tradici v montování nejenom garážových vrat, ale také plastových oken, plotů, závor, zimních zahrad a dalšího sortimentu. Zařaďte se mezi mnohé naše spokojené zákazníky a kontaktujte nás. Na našich stránkách můžete také vyplnit poptávkový formulář, který je naprosto nezávazný. Uvidíte, že v prémiové kvalitě máme jedny z nejlepších cen na trhu.

Poptávkový formulář
Služby
Vybrané reference

Přečtěte si zajímavosti z oboru stavebnictví a zateplování.

Poptávkový formulář
 

cforms contact form by delicious:days