Kuchyně se slevou pro rezidenty z Elišky

Nově postavená Rezidence Eliška v Praze je moderní výškovou budovou, která nabídne pohodlné bydlení pro mnoho lidí s výbornou dostupností i občanskou vybaveností. Kuchyňské studio DIZ připravilo pro majitele bytů v této novostavbě jedinečnou akci, která jim vybavování a zútulnění nového domova ještě více zpříjemní. Naplánování nové kuchyně na míru potřebuje pomoc odborníků, kteří se výrobou moderních i atypických kuchyní zabývají a jejich portfolio zaplňují spokojení klienti.

Plánování nové kuchyně na míru

Prostor, kde bude nová kuchyňská linka umístěna je důležitým aspektem a proto je důkladné zaměření klíčové. Dle přesných rozměrů jsou schopni designéři z kuchyňského studia navrhnout množství 3D grafických návrhů s nejrůznějším rozmístěním skříněk, varného a mycího centra, úložných prostor. Na 3D grafickém návrhu si živě zákazník představí výplně skříněk a barvu korpusů, můžeme libovolně měnit rozmístění jednotlivých kuchyňských boxů, proměňovat úchytky a střídat kování do té doby, než se dobereme konečného výsledku, kdy bude klient maximálně spokojený. Grafický návrh může klient nechat pouze na našem designérovi nebo vlastní spoluprací, kdy na osobní schůzce bude přikládat ruku k dílu přímo s designérem.

Kuchyně pro Elišku s 15% slevami

Kuchyňské studio DIZ připravilo jarní slevové akce, kdy rezidenti z Elišky mohou využít slevy na kuchyně ve výši 15%! Slevy se ovšem nevztahují pouze na samotné kuchyně, ale také na spotřebiče. Zapomenout nesmíme ani na skvělou 25% slevu na vestavěné skříně. Jelikož tato akce trvá až do 31.12.2014, můžou majitelé bytů v klidu vybírat vhodné materiály a barvy z našich vzorníků, prohlédnout si naše realizované kuchyně a sbírat inspiraci pro vlastní kuchyň snů. Kuchyňské studio DIZ – Vaše kuchyně na míru.

DIZ – kuchyně na míru

Poptávkový formulář
Služby
Vybrané reference

Přečtěte si zajímavosti z oboru stavebnictví a zateplování.

Poptávkový formulář
 

cforms contact form by delicious:days