Chcete vyměnit starou postel a matraci za novou ?

Pokud je vaše ložnice již zastaralá a postel či matrace již neplní své poslání, nezbývá než se poohlédnout po novém nábytku do ložnice. Rádi bychom vás informovali o některých zásadach při správném výběru nové postele či zdravotní matrace.

Hlavní požadavky na kvalitní moderní postele

Aby pro vás nová postel nebyla noční můrou, je třeba se před jejím nákupem zamyslet nad některými důležitými požadavky. Mezi hlavní parametry kvalitních postelí patří požadované rozměry, materiál a síla rámu postele, výška ložné plochy a možnost úložného prostoru. Pokud si předem tyto specifika dobře stanovíte, nemůžete při výběru postele udělat chybu.

obrázek

Zdroj: LOZNICE-INTENA.CZ

Pokud si zvolíte, zda požadujete novou postel z masivu nebo například manželskou postel s úložným prostorem, zbývá vybrat vhodného prodejce. V současnosti je na trhu velké množství prodejců nábytku, někteří svému oboru rozumí více, někteří bohužel méně nebo vůbec. Prodejce, u kterého váš nový nábytek zakoupíte by měl být na trhu již znám a ideální je, pokud se na prodej postelí a matrací přímo specializuje.

Správný výběr zdravotní matrace pro zdravé spaní

Pokud se chcete na vaší nové posteli opravdu dobře vyspat a ráno vstát s pocitem svěžesti a dobré nálady, v žádném případě nepodceňujte výběr zdravotní matrace. Mimo materiál matrace a její správné rozměry sledujeme také délku záruky, která o kvalitě matrace do postele dosti vypovídá. Pokud prodejce nabízí 5-ti letou a delší záruku, zcela jistě bude zvolená matrace kvalitní a vy budete mít jistotu, že ji za dva tři roky nebudete muset proleželou vyhodit.

Na škodu také není certifikát o zdravotní nezávadnosti, přestože je drtivá většina dnešních matrací již stoprocentně nezávadných.

obrázek

Zdroj: LOZNICE-INTENA.CZ

Chybí vám v ložnici úložný prostor ?

Řada lidí si dnes ložnici bez velké vestavěné skříně ani nedovede představit. Úložného prostoru není v žádném bytě či domě nikdy dostatek. Jaké je tedy řešení, pokud se nám do ložnice velká skříň nevejde, nebo ji máme již zcela zaplněnou ? Ideální je pořízení prostorné postele s úložným prostorem. Moderní úložné postele mají konstrukci rámu až do výšky 50 cm nad zemí. Přístup k úložnému prostoru je pak zajištěn bočně nebo čelně vyklápěcími lamelovými rošty.

Studio zdravého spánku INTENA Ložnice s více než desetiletými zkušenostmi s prodejem postelí a matrací nabízí pouze kvalitní postele z masivu, čalouněné postele s úložným prostorem a zdravotní matrace.

Specialisté firmy Ložnice INTENA jsou připraveni poskytnout kvalitní poradenství při výběru vaší nové ložnice. Více informací a kompletní nabídku ložnic, postelí a matrací naleznete na Ložnice-INTENA.CZ

Poptávkový formulář
Služby
Vybrané reference

Přečtěte si zajímavosti z oboru stavebnictví a zateplování.

Poptávkový formulář
 

cforms contact form by delicious:days