Služby

Stavební společnost BELSTAV CZ, s.r.o. již přes 20 let plní sny svých vážených klientů, pro které jsme se stali partnery v boji proti šedi, nudnosti a fádnosti původních omítek, které ještě dnes můžeme ve vysokém počtu vídat na sídlištích kolem sebe, téměř po celé České republice. Za tuto dobu se právě díky Vám společnost Belstav stala lídrem na trhu ve službách spojených s kompletní rekonstrukcí a revitalizací panelových, bytových i rodinných domů. Díky našemu zásahu získaly zmíněné domy nejen pěkný „kabátek“, ale zároveň se zvýšila jejich hodnota na realitním trhu.

Zateplení fasád a revitalizace

Revitalizace městských panelových sídlišť, bytových domů, ale i činžovních domů či historických budov je v dnešní době stále více žádaná, a jelikož chceme svým klientům nabídnout komplexní služby, můžeme Vám nabídnout v rámci revitalizace fasády Vašeho domu také rekonstrukci a opravu hydroizolace ploché střechy, rekonstrukci balkonů a lodžií, opravu vnitřních i vnějších omítek, dokážeme vybudovat střešní nástavby a vytvořit tím další bytové jednotky. Nabízíme také službu stavitelství na klíč.

Přednosti BELSTAV CZ

BELSTAV si je dobře vědom toho, že nejen efekt dělá dojem, proto jsou naše práce na domech vždy precizně provedeny tak, aby zákazníci i po letech byli stále spokojení a nemuseli řešit nepříjemné záležitosti ohledně reklamací.

Přehled poskytovaných služeb:

Poptávkový formulář
Služby
Vybrané reference

Přečtěte si zajímavosti z oboru stavebnictví a zateplování.

Poptávkový formulář
 

cforms contact form by delicious:days