Historie

Stavební společnost BELSTAV CZ, s.r.o. vznikla dne 23. 3. 2000 transformačním způsobem po rozdělení předchozí obchodně-stavební společnosti. Svým podnikatelským zaměřením na specializovanou stavební činnost navazuje na podnikatelské aktivity rozvíjené v předešlé společnosti již od roku 1993.

Vývoj stavební firmy

Od dne vzniku společnost působila na trhu pod obchodní firmou (názvem) BELSTAV PRAHA s.r.o. Na základě návrhu vedení společnosti s ohledem na další rozvoj a rozšíření působnosti na českém trhu, rozhodla valná hromada o změně obchodní firmy (názvu), která s účinností zápisu v obchodním rejstříku ode dne 9.1.2012 nadále zní BELSTAV CZ, s.r.o. Součástí změny obchodní firmy (názvu) společnosti byla i změna loga a celkového korporátního vzhledu společnosti (corporate identity).

Rozvoj služeb

Od samého počátku byla společnost zaměřena na komplexní služby v oblasti stavební výroby s cílem vyhovění požadavkům klienta a dosažení maximální kvality finálního produktu. V průběhu let se značka BELSTAV CZ, s.r.o. stala zárukou kvality a odborné zkušenosti ve svém oboru. I přes rychle se vyvíjející technologie a používání nových materiálů si společnost zachovává svou suverenitu, vysokou profesionalitu poskytovaných služeb a prováděných prací.

Mezi naše domény patří zejména zateplení fasád a rekonstrukce panelových domů.

stare_logo nove_logo
BELSTAV PRAHA s.r.o (2000–2012) BELSTAV CZ, s.r.o. (2012-současnost)
Poptávkový formulář
Služby
Vybrané reference

Přečtěte si zajímavosti z oboru stavebnictví a zateplování.

Poptávkový formulář
 

cforms contact form by delicious:days